
Сірі стільці для кухні M-70 з тканинною оббивкою на чорних металевих ніжках
- Готово до відправки
- Код: M-70-grey/ black
3 555 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець M-70 є міцною і практичною конструкцією. Спинка та сидіння обтягнуті тканиною сірого кольору, доступний в інших кольорах. Елегантна прострочка надає шарму. Профільовані ніжки виготовлені зі сталі та пофарбовані порошковою фарбою в чорний колір. Добре продуманий дизайн, ідеальне поєднання кольорів та ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання. Стілець чудово вписується в сучасні інтер'єри вітальні, кухні або кафе.
Стілець з тканинною оббивкою Vetro M-70 сірий на чотирьох металевих ніжках у стилі лофт
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 87 см; - Глибина сидіння
- 55.5 см; - Ширина стільця
- 44 см; - Висота ніжок стільця
- 49 см.
Доставка і оплата:
- меблі доставляються покупцю в розібраному вигляді, в заводській упаковці з інструкцією;
- перед відправкою, всі меблі перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою та Делівері;
- способи оплати: на картку, розрахунковий рахунок, кредит;
- якщо товар в наявності, оправлення на наступний день після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- замовлення від 10000 грн, відправляємо по передоплаті 10%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Стілець Вітро M-70 сіро-чорний з тканини та металу
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий, Чорний |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Спинка | тканина |
| Сидіння | тканина |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 555 мм |
| Висота | 870 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6.5 |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 100 |
| Колір стільця | Айворі, чорний |
| Обивний матеріал | тканина |
- Ціна: 3 555 ₴








