
Тумба для взуття з м'яким сидінням з екошкіри Мія 2Д 80 см німфеа альба зі вставками бетон темний з дверцятами
- В наявності
2 940 ₴
Тумба для взуття без ручок з м'яким сидінням Мія з двома дверцятами від українського виробника Світ меблів з модульної системи Мія вражає не лише функціональністю, а й стилем. Корпус та фасади виготовлені з ламінованого ДСП у двох кольорах: німфеа альба та бетон темний. Місткі модулі та безліч різних відділень дозволять зручно розмістити особисті речі, книги та предмети декору. Добре продуманий дизайн, ідеальне поєднання кольорів та ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання.
- Ширина – 80 см
- Висота – 54 см
- Глибина – 40 см
Колір тумби Мія:


Технічні характеристики:
- Корпус та фасади: ЛДСП.
Ви можете обрати потрібні елементи з системи Мія:
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю в розібраному вигляді, у заводському пакуванні;
- перед відправленням, меблі перевіряються на цілісність;
- відправляємо Новою поштою;
- методи оплати: картою на сайті, на картку, кредит, оплата частинами, розрахунковий рахунок, накладний платіж по передоплаті 20%;
- якщо товар є у наявності на фабриці, відправлення раз в тиждень;
- якщо товар "під замовлення" - то за погодженням дати виготовлення на фабриці.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам нову заміну;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 1 шт. |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Німфеа альба, Бетон + білий |
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 540 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Німфеа альба/Бетон темний |
| Матеріал оббивки | Екокожа |
- Ціна: 2 940 ₴







