
Вішалка настінна в передпокій Мія 76х110 см бетон темний з металевими гачками
- В наявності 1 од.
2 369 ₴
Настінна вішалка на п'ять гачків Мія від українського виробника Світ меблів з модульної системи Мія вражає не лише функціональністю, а й стилем. Корпус виготовлений з ламінованого ДСП у кольорі бетон темний. Місткі модулі та безліч різних відділень дозволять зручно розмістити особисті речі, книги та предмети декору. Добре продуманий дизайн, ідеальне поєднання кольорів та ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання.
- Ширина – 76 см
- Висота – 110 см
- Глибина – 3.6 см
Колір вішалки Мія:

Технічні характеристики:
- Корпус та фасади: ЛДСП.
Ви можете обрати потрібні елементи з системи Мія:
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю в розібраному вигляді, у заводському пакуванні;
- перед відправленням, меблі перевіряються на цілісність;
- відправляємо Новою поштою;
- методи оплати: картою на сайті, на картку, кредит, оплата частинами, розрахунковий рахунок, накладний платіж по передоплаті 20%;
- якщо товар є у наявності на фабриці, відправлення раз в тиждень;
- якщо товар "під замовлення" - то за погодженням дати виготовлення на фабриці.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам нову заміну;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Настінна |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Гачки | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 760 мм |
| Глибина | 36 мм |
| Висота | 1100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Бетон темний |
| Підставка під парасольки (зонтовщина) | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
- Ціна: 2 369 ₴







