
Ліжко біле двоспальне Амелія 160х200 см з глянцевим фасадом без матраца
- В наявності 1 од.
8 774 ₴
Каркас двоспального ліжка Амелія 160 без матраца із модульної системи Амелія у сучасному стилі. Білий корпус виконаний з ламінованого ДСП, а фасади - з лакованого МДФ у тон корпусу. Дизайнерське рифлене фрезерування на фасадах надає вишуканості та шарму. Сучасний стиль колекції формувався, вбираючи всі актуальні тенденції, лаконічність, практичність, надійність і функціональність, поєднуючи зручність з оригінальністю.
Розміри рекомендованого матрацу 160х200 см (матрац замовляється додатково).
- Ширина – 165 см
- Висота – 98 см
- Глибина – 206.5 см
Колір ліжка Амелія:


Технічні характеристики:
- Корпус ЛДСП;
- Фасади – лакований МДФ.
Ви можете обрати потрібні елементи з системи Амелія:
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю в розібраному вигляді, у заводському пакуванні;
- перед відправленням, меблі перевіряються на цілісність;
- відправляємо Новою поштою;
- методи оплати: картою на сайті, на картку, кредит, оплата частинами, розрахунковий рахунок, накладний платіж по передоплаті 20%;
- якщо товар є у наявності на фабриці, відправлення раз в тиждень;
- якщо товар "під замовлення" - то за погодженням дати виготовлення на фабриці.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам нову заміну;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 206.5 см |
| Ширина ліжка | 165 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 98 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована, МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Білий/Білий глянець |
| Виробник | Світ Меблів |
- Ціна: 8 774 ₴







