
Тумба під телевізор неокласика Evora 181 см зелений та дуб лефкас з дверцятами та шухлядою у спальню
- Під замовлення
- Код: 24ZRJU40
Відправка з 27 травня 202620 878 ₴
Довга тумба під ТВ Evora 1Д1Ш з дверцятами та висувною шухлядою у стилі неокласика від польської компанії Helvetia із модульної системи Evora з лаконічним дизайном та приємною кольоровою гамою для сучасного інтер'єру. Корпус та фасади виконані з ламінованого ДСП у двох кольорах: зелений та дуб лефкас. Незвичайне поєднання текстур виглядає дуже елегантно. Комплект поєднує в собі кілька практичних та містких елементів, завдяки яким Ви можете чудово облаштувати простір вашої вітальні або їдальні. Суворі лінії та мінімалізм у декорі ідеально поєднуються як із класичним так і з сучасним інтер'єром.
- Ширина – 181 см
- Висота - 61 см
- Глибина – 49 см
Технічні характеристики:
- Корпус та фасади: ЛДСП;
- Направляючі: повного висування.
Ви можете вибрати потрібні елементи із системи Evora:
Доставка і оплата:
- товар відправляємо Вам новий, у розібраному вигляді, у фабричному пакуванні з інструкцією та фурнітурою для самостійного складання;
- перед відправкою, товар перевіряємо на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою, вартість доставки оплачується додатково за тарифами перевізника;
- способи оплати: карткою на сайті, безготівковий розрахунок, кредит, оплата частинами, на картку підприємця або післяплатою по передоплаті у 10%;
- якщо товар є в наявності, відправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 30-60 робочих днів, з моменту передоплати 10%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару у відділенні чи кур'єра потрібно обов'язково перевірити його щодо цілісності і комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді Вам необхідно оформити акт прийому-передачі у відділенні або кур'єра, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкодження на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію або деталь.
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не є гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного складання або складання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" пропонує широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під плазмовий і РК телевізор |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Зелений |
| Виробник | Helvetia |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1810 мм |
| Глибина тумби | 490 мм |
| Висота тумби | 610 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність технологічного отвору | 1 шт. |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Зелений і дуб лефкас |
| Вага (кг) | 94 |
| Об'ємна вага | 0.21 м. куб |
- Ціна: 20 878 ₴








