
Настінна полиця в один ярус довга Evora 177 см зелений у кімнату
- Під замовлення
- Код: 24ZRJU02
Відправка з 27 травня 20264 576 ₴
Довга настінна полиця одноярусна Evora у стилі неокласика від польської компанії Helvetia із модульної системи Evora з лаконічним дизайном та приємною кольоровою гамою для сучасного інтер'єру. Зелений корпус та фасади виконані з ламінованого ДСП. Незвичайне поєднання текстур виглядає дуже елегантно. Комплект поєднує в собі кілька практичних та містких елементів, завдяки яким Ви можете чудово облаштувати простір вашої вітальні або їдальні. Суворі лінії та мінімалізм у декорі ідеально поєднуються як із класичним так і з сучасним інтер'єром.
- Ширина – 177 см
- Висота - 32 см
- Глибина – 25 см
Технічні характеристики:
- Корпус та фасади: ЛДСП.
Ви можете вибрати потрібні елементи із системи Evora:
Доставка і оплата:
- товар відправляємо Вам новий, у розібраному вигляді, у фабричному пакуванні з інструкцією та фурнітурою для самостійного складання;
- перед відправкою, товар перевіряємо на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою, вартість доставки оплачується додатково за тарифами перевізника;
- способи оплати: карткою на сайті, безготівковий розрахунок, кредит, оплата частинами, на картку підприємця або післяплатою по передоплаті у 10%;
- якщо товар є в наявності, відправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 30-60 робочих днів, з моменту передоплати 10%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару у відділенні чи кур'єра потрібно обов'язково перевірити його щодо цілісності і комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді Вам необхідно оформити акт прийому-передачі у відділенні або кур'єра, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкодження на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію або деталь.
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не є гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного складання або складання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" пропонує широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helvetia |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Довжина | 1770 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 320 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 17 |
| Об'ємна вага | 0.04 м. куб |
| Колір (відтінок) меблів | Зелений |
- Ціна: 4 576 ₴







