
Білий вузький стелаж дсп Toledo 32 см підвісний для вітальні
- Під замовлення
- Код: 2498DW88
Відправка з 27 травня 20264 290 ₴
Вузький настінний стелаж Toledo від польської компанії Helvetia із модульної системи Toledo стане родзинкою будь-якої вітальні. Білий корпус виготовлений із ламінованого ДСП, а фасад – із МДФ. Елегантні глянсові фасади та чіткі лінії підкреслюють стильний зовнішній вигляд, а закруглені краї чудово поєднуються з простим та мінімальним дизайном. Всі елементи колекції чудово поєднуються між собою, створюючи повноцінний ансамбль інтер'єру. Добре продуманий дизайн, ідеальне поєднання кольорів та ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання.
- Ширина – 32 см
- Висота - 159 см
- Глибина - 25 см
Технічні характеристики:
- Корпус та фасади: ЛДСП.
Ви можете вибрати потрібні елементи із системи Toledo:
Доставка і оплата:
- товар відправляємо Вам новий, у розібраному вигляді, у фабричному пакуванні з інструкцією та фурнітурою для самостійного складання;
- перед відправкою, товар перевіряємо на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою, вартість доставки оплачується додатково за тарифами перевізника;
- способи оплати: карткою на сайті, безготівковий розрахунок, кредит, оплата частинами, на картку підприємця або післяплатою по передоплаті у 10%;
- якщо товар є в наявності, відправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 30-60 робочих днів, з моменту передоплати 10%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару у відділенні чи кур'єра потрібно обов'язково перевірити його щодо цілісності і комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді Вам необхідно оформити акт прийому-передачі у відділенні або кур'єра, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкодження на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію або деталь.
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не є гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного складання або складання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" пропонує широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стелаж |
| Тип етажерки | пряма |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | Helvetia |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Ширина стелажа | 320 мм |
| Глибина стелажу | 250 мм |
| Висота стелажа | 1590 мм |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Білий/Білий глянець |
| Вага (кг) | 18.43 |
- Ціна: 4 290 ₴







