
Комплект круглих журнальних столів Беатріс CT-30 глянсова кераміка ребекка грей на чорних ніжках в кімнату
- Немає в наявності
- Код: CT-30-rebecca-grey
6 705 ₴
Комплект із двох круглих журнальних столиків Беатріс CT-30 ребекка грей від меблевого бренду Vetro Mebel. Стільниця виконана з глянсової кераміки кольору ребекка грей стійкою до подряпин та перепадів температур. Ніжки виготовлені з металу та пофарбовані порошковою фарбою у чорний колір. Ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та багаторічне використання. Завдяки універсальному дизайну, столики будуть вписуватися в сучасні аранжування, привертаючи погляди і додаючи оригінальності інтер'єру.
Круглі журнальні столики Vetro Беатріс CT-30 ребекка грей з керамічною стільницею на чорних металевих ніжках у хол
- Діаметр - 70 та 50 см
- Висота - 45 та 40 см
Доставка і оплата:
- меблі доставляються покупцю в розібраному вигляді, в заводській упаковці з інструкцією;
- перед відправкою, всі меблі перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою та Делівері;
- способи оплати: на картку, розрахунковий рахунок, кредит;
- якщо товар в наявності, оправлення на наступний день після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- замовлення від 10000 грн, відправляємо по передоплаті 10%.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то на відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми відправляємо Вам іншу позицію;
- Якщо, при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося ушкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
Набір журнальних столиків Беатріс CT-30 ребекка грей та чорний з кераміки та металу
- унікальний, ефектний дизайн в сучасному стилі і функціональність;
- довговічність і зносостійкість, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Форма стільниці | кругла |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий, Чорний |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | метал |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 700 мм |
| Глибина столика | 700 мм |
| Висота столика | 450 мм |
| Вага столика | 23.2 кг |
| Комплектація столика | |
| Додатковий столик | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір столиків | Ребека грей, чорний |
- Ціна: 6 705 ₴







