
Двоспальне ліжко Baveno 180х200 см дуб темний та дуб чорний з м'яким узголів'ям з екошкіри
- В наявності 3 од.
- Код: BVNL2802-L41C
19 918 ₴
Двоспальне ліжко Baveno 180 від польського виробника Forte без ламелей з модульної системи Baveno стане вдалим доповненням сучасного інтер'єру, зробить його більш функціональним та стильним. Корпус та фасади виготовлені з ламінованого ДСП у двох кольорах: дуб темний та дуб чорний. М'яке узголів'я обтягнуте екологічною шкірою чорного кольору. Всі елементи колекції чудово поєднуються між собою, створюючи повноцінний ансамбль інтер'єру. Добре продуманий дизайн, ідеальне поєднання кольорів та ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання. Суворі лінії та мінімалізм у декорі ідеально поєднуються як з класичним так і з сучасним інтер'єром.
Розміри рекомендованого матраца та ламельної основи 180х200 (матрац та ламелі замовляються окремо).
- Ширина – 49.8 см
- Висота - 48.5 см
- Глибина - 41.5 см
Технічні характеристики:
- Корпус та фасади: ЛДСП.
Ви можете вибрати потрібні елементи із системи Baveno:
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводському пакуванні;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправку здійснюємо – Новою поштою;
- cпособи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами, накладний платіж за передоплатою 20%;
- якщо товар "на замовлення" - термін поставки з Польщі 6-9 тижнів з моменту передоплати 20%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні у відділенні необхідно обов'язково оглянути на предмет цілісності упаковку та товар;
- Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, зробити фото упаковки та пошкодженої деталі з усіх боків. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Польща |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 180х200 |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 180*200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 180 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 187.5 см |
| Ширина ліжка | 209.9 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 91.7 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Дуб темний / Дуб чорний |
| Вага (кг) | 81.5 |
| Об'ємна вага | 0.22 м. куб |
| Обивний матеріал | екошкіра |
- Ціна: 19 918 ₴






