
Шафа з дзеркалом Clif 156.4 см старе дерево вінтаж та бетон темно-сірий у кімнату підлітка
- В наявності 2 од.
- Код: CLFS831S-C546
24 976 ₴
Комплект для підліткової кімнати Clif від польського виробника Forte із модульної системи Clif. У правій частині розташована полиця і штанга для вішалок, у лівій частині за кожними дверцятами розташовано по одній полиці. Корпус та фасади виготовлені з ламінованого ДСП у двох кольорах: старе дерево вінтаж та бетон темно-сірий. Суворі лінії та мінімалізм у декорі ідеально поєднуються як з класичним так і з сучасним інтер'єром. Всі модулі гармонійно поєднуються один з одним, тому комбінуючи різні елементи серії Ви зможете створити унікальні меблеві композиції.
- Ширина – 156.4 см
- Висота – 204.7 см
- Глибина – 52.3 см
Технічні характеристики:
- Корпус та фасади: ЛДСП.
Ви можете вибрати потрібні елементи із системи Clif:
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводському пакуванні;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправку здійснюємо – Новою поштою;
- cпособи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами, накладний платіж за передоплатою 20%;
- якщо товар "на замовлення" - термін поставки з Польщі 6-9 тижнів з моменту передоплати 20%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні у відділенні необхідно обов'язково оглянути на предмет цілісності упаковку та товар;
- Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, зробити фото упаковки та пошкодженої деталі з усіх боків. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Польща |
| Тип шафи | модульний |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Кількість дзеркал | 1 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1564 мм |
| Глибина шафи | 523 мм |
| Висота шафи | 2047 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Полиця для білизни | 3 |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Старе дерево вінтаж/ бетон темно-сірий |
| Вага (кг) | 127.1 |
| Об'ємна вага | 0.28 м. куб |
| Можливість регулювання полиць за висотою | Ні |
- Ціна: 24 976 ₴












