
Шафа вітрина з відкритими полицями Clif 106.7 см старе дерево вінтаж та бетон темно-сірий у вітальню
- Під замовлення
- Код: CLFK321-C546
Відправка з 16 травня 202613 558 ₴
Шафа вітрина з відкритими полицями Clif від польського виробника Forte з двома дверцятами та висувною шухлядою із модульної системи Clif. За кожними дверцятами розташовано по одній полиці. Корпус та фасади виготовлені з ламінованого ДСП у двох кольорах: старе дерево вінтаж та бетон темно-сірий. Суворі лінії та мінімалізм у декорі ідеально поєднуються як з класичним так і з сучасним інтер'єром. Всі модулі гармонійно поєднуються один з одним, тому комбінуючи різні елементи серії Ви зможете створити унікальні меблеві композиції.
- Ширина – 106.7 см
- Висота – 127.9 см
- Глибина – 41.6 см
Технічні характеристики:
- Корпус та фасади: ЛДСП.
Ви можете вибрати потрібні елементи із системи Clif:
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводському пакуванні;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправку здійснюємо – Новою поштою;
- cпособи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами, накладний платіж за передоплатою 20%;
- якщо товар "на замовлення" - термін поставки з Польщі 6-9 тижнів з моменту передоплати 20%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні у відділенні необхідно обов'язково оглянути на предмет цілісності упаковку та товар;
- Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, зробити фото упаковки та пошкодженої деталі з усіх боків. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Польща |
| Тип вітрини | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Тип фасаду | прямий |
| Комплектація вбудованим баром | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Ширина вітрини | 1067 мм |
| Глибина вітрини | 416 мм |
| Висота вітрини | 1279 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Старе дерево вінтаж/ бетон темно-сірий |
| Вага (кг) | 66 |
| Об'ємна вага | 0.13 м. куб |
- Ціна: 13 558 ₴









