
Шафа вітрина з відкритими полицями та підсвічуванням Genetic 91 см дуб антична з бежевим глянцевим фасадом в кімнату
- В наявності 4 од.
- Код: GNTV721-P82
20 338 ₴
Шафа-вітрина Genetic з відкритими полицями та одними дверцятами від польського виробника Forte із модульної системи Genetic стане вдалим доповненням сучасного інтер'єру, зробить його більш функціональним та стильним. За кожними дверцятами розташовано по одній полиці з ЛДСП. Корпус виготовлений із ламінованого ДСП у кольорі дуб античний. Бежеві глянсові фасади виконані з того самого матеріалу, що і корпус. Характерною особливістю цієї колекції є її асиметрія, яка надає їй неповторного шарму та характеру. Всі елементи колекції чудово поєднуються між собою, створюючи повноцінний ансамбль композиції як для класичного, так і для сучасного інтер'єру.
- Ширина – 91 см
- Висота - 196 см
- Глибина – 41.5 см
Технічні характеристики:
- Корпус: ЛДСП;
- Фасади: ЛДСП, скло.
Ви можете вибрати потрібні елементи із системи Genetic:
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводському пакуванні;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправку здійснюємо – Новою поштою;
- cпособи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами, накладний платіж за передоплатою 20%;
- якщо товар "на замовлення" - термін поставки з Польщі 6-9 тижнів з моменту передоплати 20%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні у відділенні необхідно обов'язково оглянути на предмет цілісності упаковку та товар;
- Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, зробити фото упаковки та пошкодженої деталі з усіх боків. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Польща |
| Тип вітрини | пряма |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Тип фасаду | прямий |
| Комплектація вбудованим баром | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | скло прозоре, ламінована ДСП |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Ширина вітрини | 910 мм |
| Глибина вітрини | 415 мм |
| Висота вітрини | 1960 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Дуб античний/ Бежевий глянець |
| Вага (кг) | 65.2 |
| Об'ємна вага | 0.15 м. куб |
- Ціна: 20 338 ₴








