
Шафа вітрина підвісна з підсвічуванням Genetic 53 см дуб антична з бежевим глянцевим фасадом у вітальню
- В наявності 3 од.
- Код: GNTV111-P82
9 968 ₴
Шафа-вітрина на стіну однодверна Genetic з підсвічуванням від польського виробника Forte із модульної системи Genetic стане вдалим доповненням сучасного інтер'єру, зробить його більш функціональним та стильним. За дверцятами розташовані три полиці з ЛДСП. Корпус виготовлений із ламінованого ДСП у кольорі дуб античний. Бежеві глянсові фасади виконані з того самого матеріалу, що і корпус. Характерною особливістю цієї колекції є її асиметрія, яка надає їй неповторного шарму та характеру. Всі елементи колекції чудово поєднуються між собою, створюючи повноцінний ансамбль композиції як для класичного, так і для сучасного інтер'єру.
- Ширина – 53 см
- Висота - 132 см
- Глибина – 32.8 см
Технічні характеристики:
- Корпус: ЛДСП;
- Фасади: ЛДСП, скло.
Ви можете вибрати потрібні елементи із системи Genetic:
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводському пакуванні;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправку здійснюємо – Новою поштою;
- cпособи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами, накладний платіж за передоплатою 20%;
- якщо товар "на замовлення" - термін поставки з Польщі 6-9 тижнів з моменту передоплати 20%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні у відділенні необхідно обов'язково оглянути на предмет цілісності упаковку та товар;
- Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, зробити фото упаковки та пошкодженої деталі з усіх боків. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Польща |
| Тип вітрини | пряма |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Тип фасаду | прямий |
| Комплектація вбудованим баром | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | скло прозоре, ламінована ДСП |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Ширина вітрини | 530 мм |
| Глибина вітрини | 328 мм |
| Висота вітрини | 1320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Дуб античний/ Бежевий глянець |
| Вага (кг) | 28 |
| Об'ємна вага | 0.08 м. куб |
- Ціна: 9 968 ₴







