
Довга полиця для книг та декору настінна Genetic 136 см дуб античний з бежевим глянцевим фасадом у кімнату
- В наявності 1 од.
- Код: GNTB011-P82
3 209 ₴
Довга полиця для книг та декору Genetic одноярусна від польського виробника Forte із модульної системи Genetic стане вдалим доповненням сучасного інтер'єру, зробить його більш функціональним та стильним. Корпус виготовлений із ламінованого ДСП у кольорі дуб античний. Бежеві глянсові фасади виконані з того самого матеріалу, що і корпус. Характерною особливістю цієї колекції є її асиметрія, яка надає їй неповторного шарму та характеру. Всі елементи колекції чудово поєднуються між собою, створюючи повноцінний ансамбль композиції як для класичного, так і для сучасного інтер'єру.
- Ширина – 136 см
- Висота - 28.8 см
- Глибина – 23 см
Технічні характеристики:
- Корпус та фасади: ЛДСП.
Ви можете вибрати потрібні елементи із системи Genetic:
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводському пакуванні;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправку здійснюємо – Новою поштою;
- cпособи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами, накладний платіж за передоплатою 20%;
- якщо товар "на замовлення" - термін поставки з Польщі 6-9 тижнів з моменту передоплати 20%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні у відділенні необхідно обов'язково оглянути на предмет цілісності упаковку та товар;
- Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, зробити фото упаковки та пошкодженої деталі з усіх боків. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 1360 мм |
| Глибина полиці | 230 мм |
| Висота полиці | 288 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Вага | 10.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Дуб античний/ Бежевий глянець |
| Об'ємна вага | 0.02 м. куб |
- Ціна: 3 209 ₴






