
Ліжко полуторне для підлітка Raven 140х200 см дуб темний з м'яким білим узголів'ям
- Під замовлення
- Код: RDNL242-N41
Відправка з 23 квітня 202618 012 ₴
Полуторне ліжко Raven 140 від польського виробника Forte із модульної системи Raven - це чудовий і водночас нескладний спосіб облаштувати нестандартну кімнату підлітка. Корпус та фасади виготовлені з ламінованого ДСП у кольорах: дуб темний, білий, чорний. Кожен елемент колекції посилає на наступне, кожна деталь знаходить чіткий відгук в інтер'єрі, що дозволяє створити унікальні меблеві композиції. Добре продуманий дизайн та ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання.
Розміри рекомендованого матраца та ламельної основи 140х200 см (матрац і ламелі замовляються окремо).
- Ширина – 146.2 см
- Висота – 87.7 см
- Глибина - 209.6 см
Технічні характеристики:
- Корпус та фасади: ЛДСП.
Ви можете вибрати потрібні елементи із системи Raven:
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцеві в розібраному вигляді, у заводському пакуванні;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправку здійснюємо – Новою поштою;
- cпособи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами, накладний платіж за передоплатою 20%;
- якщо товар "на замовлення" - термін поставки з Польщі 6-9 тижнів з моменту передоплати 20%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні у відділенні необхідно обов'язково оглянути на предмет цілісності упаковку та товар;
- Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, зробити фото упаковки та пошкодженої деталі з усіх боків. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Польща |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 146.2 см |
| Глибина дитячого ліжка | 209.6 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 87.7 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Дуб темний/чорний, білий |
| Вага (кг) | 81.6 |
| Об'ємна вага | 0.2 м. куб |
- Ціна: 18 012 ₴








