
Стільці темно-бежеві для кухні Luke з оббивкою з оксамиту на металевих ніжках кольору дуб
- Готово до відправки
- Код: LUKEWDBE
1 806 ₴
Сучасний стілець Luke від меблевої компанії Intarsio. Спинка та сидіння обтягнуті оксамитовою тканиною темно-бежевого кольору, доступний в інших кольорах. Витончені ніжки виготовлені з металу та пофарбовані порошковою фарбою у колір дуба. Простий мінімалістичний дизайн ідеально поєднується із сучасним стилем. Модель виконана із міцних матеріалів та готова до інтенсивного щоденного використання.
Стілець із оксамитовою оббивкою Intarsio Luke темно-бежевий з металевими ніжками кольору дуб у кімнату
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 89 см; - Висота сидіння стільця
- 48 см; - Ширина стільця
- 43 см; - Глибина сидіння
- 40 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці з інструкцією для самостійного складання;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправку здійснюємо – Новою поштою або Делівері;
- Способи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами, післяплата за передоплатою 10%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару, його потрібно обов'язково оглянути на предмет цілісності пакування та самого виробу;
- Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, зробити фото пакування та пошкодженої деталі з усіх боків. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося, що товар пошкоджений, це не буде вважатися гарантійним випадком.
М'який стілець Інтарсіо Люк темно-бежевий та дуб з оксамиту та металу
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Виробник | Intarsio |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір оббивки | Темно-бежевий |
| Тип меблів | стілець |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Каркас стільця | метал |
| Сидіння | фанера |
| Спинка | фанера |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 890 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 100 |
| Вага стільця (кг) | 4.88 |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Колір ніжок | Дуб натуральний |
| Ширина | 430 см |
- Ціна: 1 806 ₴








