
Кухонні стільці Shell із оксамитовою оббивкою темно-бежевого кольору на чорних металевих ніжках
- Готово до відправки
- Код: SHELLDBE
2 781 ₴
Елегантний стілець Shell від меблевої компанії Intarsio можна використовувати вдома на кухні або у вітальні поруч із обіднім столом, а також у конференц-кімнатах офісів, переговорних, ресторанах, кафе чи інших громадських просторів. Спинка та сидіння обтягнуті оксамитовою тканиною темно-бежевого кольору, доступний в інших кольорах. Витончені ніжки виготовлені з металу та пофарбовані порошковою фарбою у чорний колір. Елегантний прострочка надає шарму, а ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та багаторічне використання.
Стілець зі спинкою Intarsio Shell темно-бежевий оксамит на чотирьох металевих ніжках у вітальню
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 88 см; - Висота сидіння стільця
- 48 см; - Ширина стільця
- 51 см; - Глибина сидіння
- 60 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці з інструкцією для самостійного складання;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправку здійснюємо – Новою поштою або Делівері;
- Способи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами, післяплата за передоплатою 10%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару, його потрібно обов'язково оглянути на предмет цілісності пакування та самого виробу;
- Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, зробити фото пакування та пошкодженої деталі з усіх боків. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося, що товар пошкоджений, це не буде вважатися гарантійним випадком.
М'який стілець Інтарсіо Шелл темно-бежевий та чорний з оксамиту та металу
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Колір (відтінок) меблів | Чорний, Бежевий |
| Виробник | Intarsio |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 100 |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Немає |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Немає |
| Колір оббивки | Темно-бежевий |
| Тип опор | Ніжки, 4 ніжки |
| Каркас стільця | метал |
| Спинка | фанера |
| Сидіння | фанера |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Ширина | 510 см |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 880 мм |
| Колір каркасу | Чорний |
- Ціна: 2 781 ₴









