
Двоспальне ліжко Каміла 160х200 см графіт із вставками дуб артизан з м'яким узголів'ям
- В наявності 1 од.
8 942 ₴
Двоспальне ліжко Каміла з м'яким узголів'ям без матраца з модульної системи Каміла від меблевої фабрики Світ Меблів. Корпус та фасади виготовлені з ламінованого ДСП. М'яке узголів'я обтягнуте меблевою тканиною. Поєднання корпусу в кольорі графіт та фасаду в кольорі дуб артизан надає елегантності та граціозності всієї колекції. Стильний лаконічний дизайн доповнений чорними ручками. Ідеальне поєднання кольорів та ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання.
Розміри рекомендованого матраца 160х200 см (матрац замовляється окремо).
- Ширина - 169 см
- Висота – 100 см
- Глибина – 206 см
Технічні характеристики:
- Корпус та фасади: ЛДСП.
Ви можете обрати потрібні елементи з системи Каміла:
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю в розібраному вигляді, у заводському пакуванні;
- перед відправленням, меблі перевіряються на цілісність;
- відправляємо Новою поштою;
- методи оплати: картою на сайті, на картку, кредит, оплата частинами, розрахунковий рахунок, накладний платіж по передоплаті 20%;
- якщо товар є у наявності на фабриці, відправлення раз в тиждень;
- якщо товар "під замовлення" - то за погодженням дати виготовлення на фабриці.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам нову заміну;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Графіт, Дуб артезіан |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 206 см |
| Ширина ліжка | 169 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 100 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
| Обивний матеріал | тканина |
- Ціна: 8 942 ₴






