
Ліжко двоспальне без матраца Estella 160х200 см бежевий велюр на дерев'яних ніжках з вушками
- Під замовлення
- Код: V-CH-ESTELLA_160-LOZ-BEŻO
Відправка з 07 травня 202616 045 ₴
Двоспальне ліжко на ніжках Estella від польської компанії Halmar без матраца виконане у сучасному мінімалістському стилі. Виготовлена з дерева та обтягнута велюровою тканиною бежевого кольору, доступна в іншому кольорі. М'яке узголів'я з вушками прикрашене елегантним простором. Добре продуманий дизайн та ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та багаторічне використання. Безперечно, дана модель - ідеальний вибір для тих, хто шукає поєднання виняткового дизайну, комфорту та функціональності в одному.
Розміри рекомендованого матраца 160х200 см (матрац замовляється додатково).
- Ширина - 172 см
- Висота - 113 см
- Глибина - 219 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Двоспальне ліжко з вушками Халмар Естелла бежеве з дерева та велюру
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір | Бежевий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 219 см |
| Ширина ліжка | 172 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 113 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 67.5 |
| Об'ємна вага | 0,388 м.куб |
- Ціна: 16 045 ₴






