
Вазон для вуличних квітів пластиковий Medium Cylinder Plante 36 см сірий циліндричний підлоговий
- Немає в наявності
- Код: 224150
1 570 ₴
Горщик для квітів Keter 224150 Medium Cylinder planter сірий, доступний в інших кольорах. Середній, круглий горщик CYLINDER PLANTER M, з поверхнею, стилізованої під натуральний ротанг, прекрасно демонструє красу рослин на терасі або балконі котеджу. Дуже красиво гармонує як з сучасним, так і з традиційно оформленими простором. Завдяки високій якості виготовлення і матеріалів, використовуваних у виробництві, продуктом можна буде користуватися довгі роки. Перевагою горщика є зливний отвір з пробкою, що спрощує регулювання поливу рослин. Горщик може використовуватися як на вулиці, так і в приміщенні. Для цього передбачена дренажна пробка. Крім того, в горщику передбачено регульоване дно, для варіювання кількості землі в горщику. Можливість скомпонувати в комплекті 3 горщика різного розміру від більшого до меншого, завдяки чому стильно оформити зону відпочинку.
Догляд: Забруднення легко видаляються за допомогою сухої або вологої серветки. Після вологого чищення поверхню швидко висихає. Покриття добре відчищає, не електризується. При сильному забрудненні можна застосовувати сильний напір води з крана. Можна залишати під відкритим небом, не боїться перепадів температури і випадання опадів.
- Діаметр – 36 см
- Висота - 37.3 см
Переваги:
- Ергономічний дизайн
- Зроблено з міцного пластику
- Не іржавіє і не гниє
- Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, кольори не вигорають і не бліднуть
Доставка та оплата:
- меблі доставляють покупцю в розібраному вигляді, у фабричному пакуванні з інструкцією та фурнітурою для самостійного складання або складання майстром;
- перед відправкою, всі меблі перевіряються щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, кредит, оплата частинами, безготівковий розрахунок;
- якщо товар у наявності, відправка протягом 1-2 днів, після замовлення (понеділок – п'ятниця);
- замовлення відправляємо за передоплатою 10%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні у відділенні чи курʼєра обовʼязково перевірте товар на цілісність. Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам іншу позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Вазон |
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для вуличних рослин |
| Встановлення | Підлогова, Балконна |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Сірий |
| Дренажні отвори | Так |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 360 мм |
| Висота | 373 мм |
| Вага | 1.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір упаковки | 36 x 36 x 37.3 см |
- Ціна: 1 570 ₴








