
Горщик для квітів вуличний Medium Cylinder Plante 36 см коричневий циліндричний підлоговий
- Немає в наявності
- Код: 223941
1 699 ₴
Горщик для квітів Keter Medium Cylinder Planter 223941 коричневий, доступний в іншому кольорі. Середній, круглий вазон CYLINDER PLANTER M з поверхнею, стилізованою під натуральний ротанг, чудово демонструє красу рослин на терасі або балконі котеджу. Дуже гарно гармонує як із сучасним, так і з традиційно оформленим простором. Завдяки високій якості виготовлення та матеріалів, що використовуються у виробництві, продуктом можна буде користуватися довгі роки. Перевагою горщика є зливний отвір із пробкою, що спрощує регулювання поливу рослин. Перш за все приємні кольори і зовнішній вигляд кашпо додадуть затишку і стилю вашого будинку.
Циліндричний горщик - це відмінне доповнення до будь-якого комплекту меблів виробництва групи компаній KETER. Горщик може використовуватися як на вулиці, так і в приміщенні. Для цього передбачена дренажна пробка. Крім того, в горщику передбачено регульоване дно, для варіювання кількості землі в горщику. Можливість скомпонувати в комплекті 3 горщика різного розміру від більшого до меншого, завдяки чому стильно оформити зону відпочинку. Ви можете його використовувати як на вулиці, так і в приміщенні.
- Діаметр – 36 см
- Висота – 37.3 см
Доставка та оплата:
- меблі доставляють покупцю в розібраному вигляді, у фабричному пакуванні з інструкцією та фурнітурою для самостійного складання або складання майстром;
- перед відправкою, всі меблі перевіряються щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, кредит, оплата частинами, безготівковий розрахунок;
- якщо товар у наявності, відправка протягом 1-2 днів, після замовлення (понеділок – п'ятниця);
- замовлення відправляємо за передоплатою 10%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні у відділенні чи курʼєра обовʼязково перевірте товар на цілісність. Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам іншу позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Вазон |
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для вуличних рослин |
| Встановлення | Підлогова, Балконна |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Коричневий |
| Дренажні отвори | Так |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 360 мм |
| Висота | 373 мм |
| Вага | 1.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір упаковки | 36 x 36 x 37.3 см |
- Ціна: 1 699 ₴






