
Довгий горщик для вуличних рослин Easy Grow 114х49.3 см пластиковий коричневий на ніжках з дренажем
- Готово до відправки
- Код: 230297
5 699 ₴
Горщик для квітів Keter Easy Grow 230297 коричневий, доступний в інших кольорах. EASY GROW являє собою поздовжній горщик, встановлений на високих ніжках. Продумана, дуже цікава, і, перш за все, міцна конструкція дозволяє вирощувати різні рослини, квіти, трави і овочі. Встановлений всередині індикатор рівня води дозволяє контролювати полив, таким чином, захищаючи рослини від надмірного поливу. Ідеально підходить і буде красиво виглядати в домашньому садку, на балконі, терасі або на ділянці.
Грядка Easy Grow дозволяє легко і весело вирощувати овочі, траву і квіти, де б ви не жили. Його ергономічний дизайн і вбудована система поливу виключають необхідність нахилятися.
- Ширина – 114 см
- Висота – 75.5 см
- Глибина - 49.3 см
Особливості:
- Вбудована система поливного
- дренажного крана для внутрішнього і зовнішнього використання.
- Повна система поливного
- дренажного крана.
Доставка та оплата:
- меблі доставляють покупцю в розібраному вигляді, у фабричному пакуванні з інструкцією та фурнітурою для самостійного складання або складання майстром;
- перед відправкою, всі меблі перевіряються щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, кредит, оплата частинами, безготівковий розрахунок;
- якщо товар у наявності, відправка протягом 1-2 днів, після замовлення (понеділок – п'ятниця);
- замовлення відправляємо за передоплатою 10%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні у відділенні чи курʼєра обовʼязково перевірте товар на цілісність. Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам іншу позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Встановлення | Підлогова |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для вуличних рослин |
| Тип | Горщик |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 493 мм |
| Висота | 755 мм |
| Вага | 8.36 кг |
| Об`єм | 120 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір упаковки | 114,4 x 49,1 см. |
| Довжина вазона | 114 см |
- Ціна: 5 699 ₴









