
Великий комод у вітальню Каріна 150 см білий і дуб сонома трюфель на ніжках у скандинавському стилі
- В наявності
- Код: 20006595
9 510 ₴
Комод на ніжках Каріна з двома дверцятами та чотирма висувними шухлядами з модульної системи Каріна витончено впишеться в будь-який інтер'єр. Корпус та фасади виготовлені з ламінованого ДСП товщиною 16 та 22 мм у кольорах: білий і дуб сонома трюфель. Поєднання білого кольору корпусу в текстурі цінної породи дерева дуба надає особливого шарму. Заокруглені фрезеровані форми у фасадах пом'якшують естетичний вигляд, ручки у фактурі античного срібла надають чіткості та виразності, притягуючи погляд.Кожен елемент меблів є функціональним і дозволяє оптимально організувати простір, що особливо важливо в сучасних, багатофункціональних інтер'єрах.
- Ширина – 150 см
- Висота – 96 см
- Глибина – 45 см
Технічні характеристики:
- Корпус та фасади: ЛДСП;
- Напрямні: Hafele повного висування;
- Петлі навісні: Hettich.
Ви можете вибрати потрібні елементи із системи Каріна:
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю в розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, меблі перевіряються на цілісність та комплектність;
- відправляємо Новою поштою;
- методи оплати: картою на сайті, кредит, оплата частинами, розрахунковий рахунок, на карту, накладний платіж по передоплаті 20%.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам нову заміну;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 150 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 96 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Німфеа альба/ дуб сонома трюфель |
- Ціна: 9 510 ₴







