
Тумба під плазмовий телевізор Каріна 150 см білий та дуб сонома трюфель на ніжках у вітальню
- В наявності
- Код: 20006539
5 740 ₴
Тумба під ТБ на ніжках Каріна з модульної системи Каріна витончено впишеться в будь-який інтер'єр. Корпус та фасади виготовлені з ламінованого ДСП товщиною 16 та 22 мм у кольорах: білий і дуб сонома трюфель. Поєднання білого кольору корпусу в текстурі цінної породи дерева дуба надає особливого шарму. Заокруглені фрезеровані форми у фасадах пом'якшують естетичний вигляд, ручки у фактурі античного срібла надають чіткості та виразності, притягуючи погляд.Кожен елемент меблів є функціональним і дозволяє оптимально організувати простір, що особливо важливо в сучасних, багатофункціональних інтер'єрах.
- Ширина – 150 см
- Висота – 50 см
- Глибина – 45 см
Технічні характеристики:
- Корпус та фасади: ЛДСП;
- Напрямні: Hafele повного висування;
- Петлі навісні: Hettich.
Ви можете вибрати потрібні елементи із системи Каріна:
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю в розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, меблі перевіряються на цілісність та комплектність;
- відправляємо Новою поштою;
- методи оплати: картою на сайті, кредит, оплата частинами, розрахунковий рахунок, на карту, накладний платіж по передоплаті 20%.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам нову заміну;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під плазмовий і РК телевізор |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1500 мм |
| Глибина тумби | 450 мм |
| Висота тумби | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність технологічного отвору | 1 шт. |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Німфеа альба/ дуб сонома трюфель |
- Ціна: 5 740 ₴






