-17%Шафа пенал однодверна з полицями Шанталь 53 см дуб санремо світлий в еко стилі
- В наявності
- Код: 20006623
5 050 ₴
4 191,50 ₴
Шафа пенал однодверна Шанталь REG1D із модульної системи Шанталь – це вдале поєднання простого сучасного дизайну та привабливого еко стилю. Двері встановлюються як з правого, так і з лівого боку. Корпус та фасади виготовлені з ламінованого ДСП завтовшки 16 мм у кольорі дуб сан ремо світлий. Місткі модулі, лінійна конструкція дозволяють придбати меблі практично в будь-яку квартиру, незалежно від площі та конфігурації приміщення. Оснащена кульковими напрямними повного висування HAFELE та навісними петлями HETTICH. Велика кількість елементів дає можливість облаштувати будь-який інтер'єр, а ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання.
- Ширина – 53 см
- Висота – 199 см
- Глибина – 35 см
Технічні характеристики:
- Корпус та фасади: ЛДСП;
- Петлі навісні: Hetttich.
Ви можете вибрати потрібні елементи із системи Шанталь:
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю в розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, меблі перевіряються на цілісність та комплектність;
- відправляємо Новою поштою;
- методи оплати: картою на сайті, кредит, оплата частинами, розрахунковий рахунок, на карту, накладний платіж по передоплаті 20%.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам нову заміну;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | модульний |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб санремо |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 530 мм |
| Глибина шафи | 350 мм |
| Висота шафи | 1990 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для білизни | 5 |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Дуб сан ремо-світлий |
| Можливість регулювання полиць за висотою | Ні |
- Ціна: 4 191,50 ₴





