
Комод із 4 шухлядами в спальню Шанталь KOM4S 80 см дуб санремо світлий в еко стилі
- В наявності
- Код: 20006618
5 630 ₴
Комод із чотирма висувними шухлядами Шанталь KOM2D4S із модульної системи Шанталь – це вдале поєднання простого сучасного дизайну та привабливого еко стилю. Корпус та фасади виготовлені з ламінованого ДСП завтовшки 16 мм у кольорі дуб сан ремо світлий. Місткі модулі, лінійна конструкція дозволяють придбати меблі практично в будь-яку квартиру, незалежно від площі та конфігурації приміщення. Оснащена кульковими напрямними повного висування HAFELE та навісними петлями HETTICH. Велика кількість елементів дає можливість облаштувати будь-який інтер'єр, а ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання.
- Ширина – 80 см
- Висота – 87 см
- Глибина – 35 см
Технічні характеристики:
- Корпус та фасади: ЛДСП;
- Напрямні: Hafele повного висування.
Ви можете вибрати потрібні елементи із системи Шанталь:
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю в розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, меблі перевіряються на цілісність та комплектність;
- відправляємо Новою поштою;
- методи оплати: картою на сайті, кредит, оплата частинами, розрахунковий рахунок, на карту, накладний платіж по передоплаті 20%.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам нову заміну;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Цоколь |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб санремо |
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 35 см |
| Висота комода | 87 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Дуб сан ремо-світлий |
- Ціна: 5 630 ₴




