
Дзеркало в передпокій настінне Шанталь 50х104 см дуб санремо прямокутне в тонкій рамці
- В наявності
- Код: 20006639
2 280 ₴
Дзеркало настінне універсальне Шанталь LUS50 із модульної системи Шанталь – це вдале поєднання простого сучасного дизайну та привабливого еко стилю. Корпус та фасади виготовлені з ламінованого ДСП завтовшки 16 мм у кольорі дуб сан ремо світлий. Місткі модулі, лінійна конструкція дозволяють придбати меблі практично в будь-яку квартиру, незалежно від площі та конфігурації приміщення. Оснащена кульковими напрямними повного висування HAFELE та навісними петлями HETTICH. Велика кількість елементів дає можливість облаштувати будь-який інтер'єр, а ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання.
- Ширина – 50 см
- Висота – 104 см
- Глибина – 2 см
Технічні характеристики:
- Корпус та фасади: ЛДСП.
Ви можете вибрати потрібні елементи із системи Шанталь:
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю в розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, меблі перевіряються на цілісність та комплектність;
- відправляємо Новою поштою;
- методи оплати: картою на сайті, кредит, оплата частинами, розрахунковий рахунок, на карту, накладний платіж по передоплаті 20%.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам нову заміну;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Для дому, Для офісу, Для ванної кімнати, Салони краси |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал рами | ЛДСП |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Висота | 1040 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Дуб сан ремо-світлий |
- Ціна: 2 280 ₴





