-17%Журнальний столик у кантрі стилі Індіана 120х60см сосна аризонська у вітальню
- В наявності
- Код: 8003703
1 575 ₴
1 307,25 ₴
Журнальний столик Індіана JLAW/120 з модульної системи Індіана. Цікавий дизайн, що імітує старе відполіроване дерево, з оригінальною формою ручок надають неповторного шарму. Корпус та фасади виконані з ламінованого ДСП у кольорі сосна арізонська. Функціональний та закінчений вид елементів створюють закруглені металеві краї верхніх та нижніх кутів меблів. Елегантний та лаконічний дизайн, може використовуватися для створення комфортного та затишного оточення.
- Довжина - 120 см
- Ширина - 60 см
- Висота - 55 см
Кольори меблів у системі Індіана:
Каркас та фасади: сосна арізонська

Технічні характеристики:
- Корпус: ЛДСП;
- Фасади: ЛДСП.
Ви можете вибрати потрібні елементи із системи Індіана.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю в розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, меблі перевіряються на цілісність та комплектність;
- відправляємо Новою поштою;
- методи оплати: картою на сайті, кредит, оплата частинами, розрахунковий рахунок, на карту, накладний платіж по передоплаті 20%.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам нову заміну;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРВ-Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класичний |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ, ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 1200 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Сосна аризонська |
- Ціна: 1 307,25 ₴






