
Комод з дверцятами та шухлядами Бланш 143 см кольору модрина сибіу в спальню
- В наявності
- Код: 8005618
7 120 ₴
Комод Бланш з двома дверцятами та 4 висувними шухлядами із модульної системи Бланш стане вдалим доповненням сучасного інтер'єру, зробить його більш функціональним та стильним. Корпус та фасади виготовлені з ламінованого ДСП у кольорі модрина сибіу. Виразна текстура під дерево створює відчуття легкості та простору. Всі елементи колекції чудово поєднуються між собою, створюючи повноцінний ансамбль інтер'єру. Добре продуманий дизайн, ідеальне поєднання кольорів та ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання.
- Ширина – 143 см
- Висота - 92 см
- Глибина – 40 см
Технічні характеристики:
- Каркас та фасади: ЛДСП;
- Напрямні: роликові;
- Петлі: Hetitch.
Ви можете обрати потрібні елементи із системи Бланш:
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю в розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, меблі перевіряються на цілісність та комплектність;
- відправляємо Новою поштою;
- методи оплати: картою на сайті, кредит, оплата частинами, розрахунковий рахунок, на карту, накладний платіж по передоплаті 20%.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам нову заміну;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Виробник | БРВ-Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 143 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 92 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Лиснониця сибіу |
- Ціна: 7 120 ₴






