-13%Ліжко полуторне з підйомним механізмом Columbia 140х200 см бежевий оксамит з м'яким узголів'ям
- Під замовлення
- Код: COLUMBIAV140BE
Відправка з 16 квітня 202615 987 ₴
13 908,69 ₴
Полуторне ліжко з підйомним механізмом Columbia 140 – це поєднання стилю, комфорту та функціональності, яке неодмінно прикрасить Вашу спальню. Каркас виготовлений з дерева та обтягнутий оксамитовою тканиною бежевого кольору, доступною в іншому кольорі. Елегантне узголів'я надає ліжку неповторного шарму і робить його центром будь-якої спальні. Оббивка з м'якого матеріалу забезпечує розкішний вигляд та задоволення від використання, а ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та багаторічне використання.
Розміри рекомендованого матраца 140х200 см (матрац замовляється додатково).
- Ширина - 147 см
- Висота - 86 см
- Глибина - 212 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю новий, у розібраному вигляді та фабричному пакуванні з інструкцією та фурнітурою для самостійної збірки;
- перед відправкою, товар перевіряється на цілісність;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, сплата частинами, в кредит, безготівково та післяплатою по передоплаті у 10%;
- якщо товар є в наявності, відправка протягом 1-3 днів після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "під замовлення" - термін доставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Ліжко з підйомним механізмом Сигнал Колумбія бежева з оксамиту та дерева
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ліжка | полуторне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Розміри рекомендованого матраца | 140х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір | Бежевий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 140*200 |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 212 см |
| Ширина ліжка | 147 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 86 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.210 м куб. |
| Вага (кг) | 45.5 |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 240 |
- Ціна: 13 908,69 ₴










