-13%Оксамитові стільці для кухні Agat темно-бежеві з ручкою та чорними металевими ніжками
- В наявності 8 од.
- Код: AGATVCCBE
3 817 ₴
3 320,79 ₴
М'який стілець Agat – це поєднання досконалої елегантності та неперевершеного комфорту, яке, безсумнівно, порадує найвибагливіших любителів естетичних інтер'єрів. Спинка та сидіння обтягнуті оксамитовою тканиною темно-бежевого кольору, доступні в інших кольорах. Елегантне простірування, що прикрашає спинку і сидіння, надає неповторний шарм і розкішний вигляд. Витончені ніжки виготовлені з металу та пофарбовані порошковою фарбою у чорний колір. Крім того, практична ручка, розташована на задній частині спинки, надає функціональності. Ця модель вражає універсальним дизайном, що ідеально вписується в різні стилі інтер'єру: від сучасного до класичного. Завдяки своїй елегантності та комфорту представлена модель є унікальним декоративним елементом, який прикрасить будь-яке приміщення.
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 88 см; - Глибина сидіння
- 44 см; - Ширина стільця
- 51 см; - Висота ніжок стільця
- 50 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю новий, у розібраному вигляді та фабричному пакуванні з інструкцією та фурнітурою для самостійної збірки;
- перед відправкою, товар перевіряється на цілісність;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, сплата частинами, в кредит, безготівково та післяплатою по передоплаті у 10%;
- якщо товар є в наявності, відправка протягом 1-3 днів після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "під замовлення" - термін доставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
М'який стілець Сигнал Агат темно-бежевий з оксамиту та металу
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір оббивки | Чорний |
| Тип меблів | стілець |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 880 |
| Колір каркасу | Чорний |
| Наявність підлокітників | Немає |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Немає |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Тип опор | Ніжки, 4 ніжки |
| Висота сидіння стільця | 500 мм |
| Об'ємна вага | 0.084 м куб. |
- Ціна: 3 320,79 ₴







