
Ліжко з тумбами в узголів'ї Стемма 160х200 см сосна каньйон двоспальне з ламелями без матраца
- В наявності
- Код: 20006727
19 566 ₴
Двоспальне ліжко з тумбами в узголів'ї Стемма з ламелями без матраца в скандинавському стилі з модульної системи Стемма ідеально впишеться у сучасний інтер'єр спальні. Корпус та фасади виготовлені з ламінованого ДСП у кольорі сосна каньйон. Прості форми та оригінальні ручки підкреслюють мінімалістичний стиль колекції, який формувався, вбираючи всі актуальні тенденції, лаконічність, практичність, надійність і функціональність, поєднуючи зручність з оригінальністю.Спальня має лінійну конструкцію, що дозволяє придбати меблі практично в будь-яку кімнату, незалежно від площі та конфігурації приміщення.
Розміри рекомендованого матраца 160х200 см (матрац замовляються окремо).
- Ширина – 281 см
- Висота - 90 см
- Глибина – 211 см
Технічні характеристики:
- Корпус та фасади: ЛДСП;
- Напрямні: Hafele повного висування.
Ви можете вибрати потрібні елементи із системи Стемма:
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю в розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, меблі перевіряються на цілісність та комплектність;
- відправляємо Новою поштою;
- методи оплати: картою на сайті, кредит, оплата частинами, розрахунковий рахунок, на карту, накладний платіж по передоплаті 20%.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам нову заміну;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 211 см |
| Ширина ліжка | 281 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 90 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Сосна каньйон |
- Ціна: 19 566 ₴





