-17%Двоспальне ліжко в стилі лофт Чос 160х200 см дуб тахо з чорними рамками на фасаді з твердим узголів'ям
- В наявності
- Код: 20006719
13 027 ₴
10 812,41 ₴
Двоспальне ліжко Чос із твердим узголів'ям з ламелями без матраца з модульної системи Чос стане оптимальним рішенням для облаштування сучасного інтер'єру. Корпус та фасади виконані з ламінованого ДСП у кольорі дуб тахо. Прості форми, раціональний дизайн, лаконічність, сучасна функціональність характерні для меблів у стилі лофт. Стильні ручки підкреслюють геометричність елементів меблів, а деревовидні кольори та текстури вдало доповнюються контрастними рамками.
Розміри рекомендованого матраца 160х200 см (матрац замовляються окремо).
- Ширина - 173 см
- Висота – 120 см
- Глибина – 209 см
Технічні характеристики:
- Корпус та фасади: ЛДСП.
Ви можете вибрати потрібні елементи із системи Чос:
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю в розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, меблі перевіряються на цілісність та комплектність;
- відправляємо Новою поштою;
- методи оплати: картою на сайті, кредит, оплата частинами, розрахунковий рахунок, на карту, накладний платіж по передоплаті 20%.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам нову заміну;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Тахо, Чорний |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 209 см |
| Ширина ліжка | 173 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 120 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ізніжжя ліжка | ДСП ламінована |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
- Ціна: 10 812,41 ₴






