
Невеликий журнальний столик Зара 87х55 см дуб артизан та антрацит з поличкою у вітальню
- В наявності
2 171 ₴
Журнальний столик Зара з полицями із модульної системи Зара стане вдалим доповненням сучасного інтер'єру, зробить його більш функціональним та стильним. Корпус та фасади виконані з ламінованого ДСП у кольорі дуб артизан та антрацит. Рифлені меблеві фасади – найновіша тенденція в дизайні інтер'єру, що надає меблям оригінального вигляду. Комплект поєднує в собі кілька практичних та містких елементів, завдяки яким Ви можете чудово облаштувати простір вашої вітальні. Добре продуманий дизайн, ідеальне поєднання кольорів та ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання.
- Довжина – 87 см
- Ширина – 55 см
- Висота – 45 см
Технічні характеристики:
- Корпус та фасади: ЛДСП.
Ви можете обрати потрібні елементи з системи Зара:
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю в розібраному вигляді, у заводському пакуванні;
- перед відправленням, меблі перевіряються на цілісність;
- відправляємо Новою поштою;
- методи оплати: картою на сайті, на картку, кредит, оплата частинами, розрахунковий рахунок, накладний платіж по передоплаті 20%;
- якщо товар є у наявності на фабриці, відправлення раз в тиждень;
- якщо товар "під замовлення" - то за погодженням дати виготовлення на фабриці.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам нову заміну;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Дуб артезіан |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Скандинавський |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 870 мм |
| Глибина столика | 550 мм |
| Висота столика | 450 мм |
| Додаткові характеристики столика | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
- Ціна: 2 171 ₴






