
Універсальне настінне дзеркало Монако 110х80 см кашемір в рамі для спальні
- В наявності
- Код: 20006883
3 120 ₴
Універсальне дзеркало у рамі Монако на стіну із модульної системи Монако стане вдалим доповненням сучасного інтер'єру, зробить його більш функціональним та стильним. Дзеркало можна повісити горизонтально, так і вертикально. Корпус та фасади виготовлені з ламінованого ДСП у кольорі кашеміру. Всі елементи колекції чудово поєднуються між собою, створюючи повноцінний ансамбль інтер'єру. Добре продуманий дизайн, ідеальне поєднання кольорів та ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання. Суворі лінії та мінімалізм у декорі ідеально поєднуються як з класичним так і з сучасним інтер'єром.
- Ширина – 110 см
- Висота – 80 см
- Глибина – 2 см
Технічні характеристики:
- Корпус та фасади: ЛДСП.
Ви можете вибрати потрібні елементи із системи Монако:
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю в розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, меблі перевіряються на цілісність та комплектність;
- відправляємо Новою поштою;
- методи оплати: картою на сайті, кредит, оплата частинами, розрахунковий рахунок, на карту, накладний платіж по передоплаті 20%.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам нову заміну;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Для дому, Для офісу, Для ванної кімнати, Салони краси |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал рами | ЛДСП |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1100 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Висота | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Кашемір |
- Ціна: 3 120 ₴






