
Крісло Бафі Ніжки венге Лаура Блю
- Під замовлення
Відправка з 10 травня 20268 701 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло Бафі від Richman поєднує бездоганний дизайн та ергономіку, ідеально підходячи для дому, кафе, ресторану або іншого приміщення. Міцні ніжки з масиву ясеня доступні в різних кольорах, а оббивку можна вибрати з каталогу фабрики або запропонувати власну тканину. Додатково можна замовити вишивку з логотипом, написом чи зображенням для створення унікального елементу декору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 18 кг |
| Висота виробу | 800 мм мм |
| Висота від полу до сидіння: | 450 мм |
| Висота спинки | 340 мм |
| Габарити пакування: | 830 x 680 x 680 мм |
| Глибина сидіння | 480 мм |
| Глубина виробу: | 650 мм |
| Код УКТЗЕД | 9401 |
| Колір ніжок: | Венге |
| Колір оббивки | Лаура Блю |
| Комплектація виробу: | Бафі Ніжки венге |
| Кількість виробів у пакувані: | 1 |
| Матеріал каркасу | дерево |
| Матеріал ніжок | Масив ясена |
| Матеріал оббивки: | Велюр Лаура |
| Мoдель | Бафі |
| Об'єм пакування: | 0,38 м3 |
| Ширина вироби | 650 мм |
- Ціна: 8 701 ₴






