
Крісло Версаль Ніжки горіх Лондон Шоколад
- Під замовлення
Відправка з 10 травня 20266 221 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло Версаль від Richman вирізняється зручністю та вишуканим дизайном, що стане виразною деталлю вашого інтер’єру. Його висока дерев’яна основа з ясена підтримує ергономічну спинку з підлокітниками, забезпечуючи оптимальну підтримку. М'яка велюрова оббивка доступна в різних матеріалах на вибір, таких як шкіра та екошкіра. Дерев'яний каркас та щільний шар поролону гарантують міцність і комфорт при тривалому використанні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 15 кг |
| Висота виробу | 750 мм мм |
| Висота від полу до сидіння: | 470 мм |
| Висота спинки | 340 мм |
| Габарити упаковки: | 780 x 680 x 680 мм |
| Глибина сидіння | 500 мм |
| Глубина виробу: | 650 мм |
| Код УКТЗЕД | 9401 |
| Колір ніжок: | Горіх |
| Колір оббивки | Лондон Шоколад |
| Комплектація виробу: | Версаль Ніжки горіх |
| Кількість виробів в упаковці: | 1 |
| Матеріал каркасу | дерево |
| Матеріал ніжок | Ясен |
| Матеріал оббивки: | Штучна замша |
| Мoдель | Версаль |
| Об'єм упаковки: | 0,36 м3 |
| Ширина вироби | 650 мм |
| Ширина сидіння | 470 мм |
- Ціна: 6 221 ₴





