
Компактний журнальний столик Clover 60 см круглий у кольорі дуб на одній опорі до кімнати
- Немає в наявності
- Код: ME.CLOVER/D/D/L
9 460 ₴
+380 (97) 690-05-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Круглий кавовий столик Clover - це справжня перлина, яка принесе тепло та стиль у Вашу оселю. Виготовлений з ламінованого МДФ у кольорі дуб і декорований тонкими планками, які надають легкості та витонченої чарівності, доступний в інших кольорах. Завдяки своєму універсальному дизайну він ідеально підходить як центральний елемент вітальні або елегантного доповнення до спальні або офісу. Представлена модель ідеально вписуватися в різні інтер'єри - від сучасних до класичних, від мінімалістичних до більш вишуканих.
Круглий кавовий столик Clover 60 см дуб на одній ніжці у зал
- Діаметр - 60 см
- Висота - 45 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю новий, у розібраному вигляді та фабричному пакуванні з інструкцією та фурнітурою для самостійної збірки;
- перед відправкою, товар перевіряється на цілісність;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, сплата частинами, в кредит, безготівково та післяплатою по передоплаті у 10%;
- якщо товар є в наявності, відправка протягом 1-3 днів після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "під замовлення" - термін доставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Модний журнальний столик Кловер дуб з ламінованого МДФ
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MEBEL ELITE |
| Країна виробник | Китай |
| Форма стільниці | кругла |
| Тип опор | 1 опора |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Світлий, Дуб светлый |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Скандинавський |
| Діаметр | 60 см |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | МДФ ламінований |
| Каркас, ніжки | МДФ ламінований |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 600 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 450 мм |
- Ціна: 9 460 ₴










