
Стильна тумба під телевізор Zone 120 см дуб рустик із трьома висувними ящиками на металевих ніжках
- Під замовлення
- Код: ME.ZONE/RUB/CZ/RTV
Відправка з 07 травня 20267 422 ₴
Тумба під телевізор Zone це запорука гармонії та елегантності у Вашому інтер'єрі. Корпус та фасад виготовлені з ламінованого МДФ у кольорі дуб рустик та встановлений на чорні металеві ніжки. Задня стінка з плити ХДФ завтовшки 2.5 мм надає конструкції додаткової стійкості. Три місткі ящики з ручками забезпечують місце для зберігання дрібних предметів, таких як пульти дистанційного керування, кабелі або DVD-диски. Відкриті полиці ідеально підходять для розміщення мультимедійного обладнання – консолі, декодера або звукової панелі, а відкрита конструкція полегшує циркуляцію повітря та доступ до кабелів. Рустикальний дуб у поєднанні з чорними ніжками створює дует, який чудово виглядатиме в інтер'єрах в стилі лофт і індустріальному стилі.
Тумба під ТВ Zone 120 см дуб рустик із чорними металевими ніжками в стилі лофт
- Ширина – 120 см
- Висота – 55.5 см
- Глибина – 40 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю новий, у розібраному вигляді та фабричному пакуванні з інструкцією та фурнітурою для самостійної збірки;
- перед відправкою, товар перевіряється на цілісність;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, сплата частинами, в кредит, безготівково та післяплатою по передоплаті у 10%;
- якщо товар є в наявності, відправка протягом 1-3 днів після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "під замовлення" - термін доставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Тумба під плазму Зона дуб рустик та чорний з ламінованого МДФ, плити ХДФ та сталі
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб рустикаль, Чорний |
| Виробник | MEBEL ELITE |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1200 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Висота тумби | 555 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | МДФ ламінований |
| Фасади | МДФ ламінований |
| Ніжки | сталь |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність технологічного отвору | 1 шт. |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
- Ціна: 7 422 ₴











