
Двоярусне ліжко розбірне Rodez 90х200 см чорне металеве для дітей
- Під замовлення
- Код: ME.RODEZ/90/CZ/LOZP
Відправка з 06 травня 202611 486 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двоярусне дитяче ліжко 2 в 1 Rodez 90 розбірне - це рішення, що поєднує в собі функціональність та унікальний стиль. Виготовлена зі сталі та пофарбована порошковою фарбою у чорний колір, доступна в іншому кольорі. Верхній рівень обладнаний захисними бортами, які забезпечують повну безпеку під час сну незалежно від віку користувача. Завдяки практичній модульній системі Ви можете всього за кілька хвилин розібрати їх на два ліжка розміром 90x200 см. Проста форма та непідвладний часу дизайн чудово впишуться у різні стилі дитячих кімнат.
Розміри рекомендованого матраца 90х200 см (матрац замовляється додатково).
- Ширина – 100 см
- Висота – 165 см
- Глибина – 210 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю новий, у розібраному вигляді та фабричному пакуванні з інструкцією та фурнітурою для самостійної збірки;
- перед відправкою, товар перевіряється на цілісність;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, сплата частинами, в кредит, безготівково та післяплатою по передоплаті у 10%;
- якщо товар є в наявності, відправка протягом 1-3 днів після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "під замовлення" - термін доставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Двоярусне ліжко дитяче Родез чорне з металу
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали;
- фактичний колір товару може відрізнятися від кольору на фото.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MEBEL ELITE |
| Країна виробник | Китай |
| Вид ліжка | двох'ярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Матеріал виготовлення каркаса | сталь покрита порошковою фарбою |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Розмір спального місця | 90х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 210 см |
| Глибина дитячого ліжка | 100 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 165 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
- Ціна: 11 486 ₴












