
Ліжко з каретною стяжкою Apollo 160x200 см двоспальне сірий оксамит з високим м'яким узголів'ям
- Немає в наявності
- Код: ME.APOLLO/160/CP/V/LOZ
14 857 ₴
+380 (97) 690-05-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полуторне ліжко Apollo 160 з ламелями без матраца - ідеальний вибір для тих, хто хоче, щоб їхня спальня була чимось більшим, ніж просто місцем для сну. Каркас ліжка обтягнутий велюровою тканиною сірого кольору. Каретна стяжка на узголів'ї надає елегантності та індивідуальності. Незалежно від того, чи віддаєте перевагу сучасному стилю, елегантному мінімалізму або екстравагантному гламуру ця модель впишеться в будь-яку обстановку, надавши інтер'єру неповторного шарму.
Розміри рекомендованого матраца 160х200 см (матрац замовляється додатково).
- Ширина – 170 см
- Висота – 119 см
- Глибина – 216 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю новий, у розібраному вигляді та фабричному пакуванні з інструкцією та фурнітурою для самостійної збірки;
- перед відправкою, товар перевіряється на цілісність;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, сплата частинами, в кредит, безготівково та післяплатою по передоплаті у 10%;
- якщо товар є в наявності, відправка протягом 1-3 днів після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "під замовлення" - термін доставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Ліжко двоспальне з ламелями Аполло сіре з велюру та дерева
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали;
- фактичний колір товару може відрізнятися від кольору на фото.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MEBEL ELITE |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір | Сірий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 216 см |
| Ширина ліжка | 170 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 119 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Велюр, Оксамит |
| Ніжки | натуральне дерево |
- Ціна: 14 857 ₴












