
Стільці з напівкруглою спинкою Dora сірий оксамит із чорними металевими ніжками у стилі лофт
- Готово до відправки
- Код: DORAGY
3 707 ₴
Елегантний стілець Dora підходить для тих, хто шукає витончену елегантність у поєднанні із сучасним стилем.Спинка та сидіння обтягнуті оксамитовою тканиною сірого кольору. Витончені ніжки виготовлені зі сталі та пофарбовані порошковою фарбою у чорний колір.Стильний дизайн та комфорт роблять його ідеальним вибором не тільки для їдальні, вітальні чи кухні. Представлена модель прикрасить будь-який простір, незалежно від його призначення, але й забезпечить винятковий комфорт та функціональність.
Стілець м'який зі спинкою Dora сірий з оксамитовою оббивкою на чорних металевих ніжках у їдальню
Розміри стільця:
- Загальна висота стільця
- 80 см; - Висота сидіння стільця
- 49 см; - Ширина стільця
- 59 см; - Глибина сидіння
- 59 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці з інструкцією для самостійного складання;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправку здійснюємо – Новою поштою або Делівері;
- Способи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами, післяплата за передоплатою 10%.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару, його потрібно обов'язково оглянути на предмет цілісності пакування та самого виробу;
- Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, зробити фото пакування та пошкодженої деталі з усіх боків. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося, що товар пошкоджений, це не буде вважатися гарантійним випадком.
М'який стілець Дора сірий і чорний з оксамиту та металу
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий, Чорний |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | Intarsio |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Велюр, Оксамит |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 490 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 590 мм |
| Висота | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 100 |
| Вага (кг) | 7 |
- Ціна: 3 707 ₴








