
Комод під телевізор Лаціо 188.5 см сатин з дверцятами та шухлядами у класичному стилі
- В наявності
17 202 ₴
Комод під телевізор Лаціо дводверний з двома висувними шухлядами в класичному стилі з модульної системи Лаціо Масивні карнизи та цоколі, витончені ручки та витончена фрезерування на фасадах, підкреслена патиною надають шарму. Корпус виготовлений з ламінованого ДСП у кольорі сатин. а фасади - із МДФ у тон корпусу. Лаконічність та елегантність форм меблів допоможуть заощадити Ваш вільний простір, а завдяки відсутності нав'язливих деталей інтер'єр не здаватиметься перевантаженим.
- Ширина – 188.5 см
- Висота – 82.5 см
- Глибина – 48 см
Колір стінки Лаціо:


.Технічні характеристики:
- Корпус: ЛДСП
- Фасади: ЛДСП, МДФ
- Направляючі: повного висування.
Ви можете обрати потрібні елементи з системи Лаціо:
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю в розібраному вигляді, у заводському пакуванні;
- перед відправленням, меблі перевіряються на цілісність;
- відправляємо Новою поштою;
- методи оплати: картою на сайті, на картку, кредит, оплата частинами, розрахунковий рахунок, накладний платіж по передоплаті 20%;
- якщо товар є у наявності на фабриці, відправлення раз в тиждень;
- якщо товар "під замовлення" - то за погодженням дати виготовлення на фабриці.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то у відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми надсилаємо Вам нову заміну;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
* У комплекті йде інструкція для самостійного збирання або збирання майстром.
Інтернет-магазин меблів "Каштан" представляє широкий асортимент меблів для дому, квартири, офісу.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Цоколь |
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1885 мм |
| Глибина тумби | 480 мм |
| Висота тумби | 825 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ, ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Корпусу/Фасаду | Сатин |
- Ціна: 17 202 ₴








