
Ліжко двоспальне Tulsa 160х200 см сірий оксамит з високим м'яким узголів'ям без матраца
- Під замовлення
- Код: ME.TULSA/160/P/V/LOZ
Відправка з 07 травня 202618 241 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двоспальне ліжко Tulsa 160 з ламелями без матраца - це символ розкоші та комфорту, який стане вашим повсякденним життям. Каркас обтягнутий оксамитовою тканиною сірого кольору. Приглушений сірий та сучасний стиль привносять гармонію до спальні, створюючи простір, що сприяє справжньому розслабленню. Ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та багаторічне використання. Дана модель чудово впишеться як у сучасний, так і в класичний та мінімалістський інтер'єр.
Розміри рекомендованого матраца 160х200 см (матрац замовляється додатково).
- Ширина – 171 см
- Висота – 115 см
- Глибина – 215 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю новий, у розібраному вигляді та фабричному пакуванні з інструкцією та фурнітурою для самостійної збірки;
- перед відправкою, товар перевіряється на цілісність;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, сплата частинами, в кредит, безготівково та післяплатою по передоплаті у 10%;
- якщо товар є в наявності, відправка протягом 1-3 днів після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "під замовлення" - термін доставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Ліжко двоспальне з м'яким узголів'ям Бонд сіре з велюру та дерева
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали;
- фактичний колір товару може відрізнятися від кольору на фото.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MEBEL ELITE |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір | Сірий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 215 см |
| Ширина ліжка | 171 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 115 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Обивний матеріал | Велюр, Оксамит |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження по вазі, кг | 250 |
- Ціна: 18 241 ₴







