
Плетеный диван с одним подлокотником Брюссель-М 152 см зеленый из текстильного шнура с подушками на дачу
- Під замовлення
Відправка з 27 травня 2026від 40 503 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диван Брюссель з подушками – це поєднання сучасного дизайну та незвичайного комфорту. Каркас виготовлений зі сталі, алюмінію та дерева меранті. Бильця та спинка обплетені текстильним шнуром, стійким до температур, ультрафіолету та вологи. Дана модель ідеально підійде для облаштування затишної та комфортної зони відпочинку, тераси, балкона чи двору.
- Колір текстильного шнура можна обрати індивідуально, і ціна прораховується згідно з обраними характеристиками.
- У вартість включено текстиль найнижчої категорії (тентова тканина з водовідштовхувальним покриттям), тому вказана ціна "від".
- Ви можете обрати інший колір та іншу категорію тканини — вартість ми прораховуємо індивідуально.
Розміри:
- Висота
- 70 см; - Глибина сидіння
- 88 см; - Ширина
- 152 см; - Висота ніжок
- 25 см.
Базові кольори ротангу:
Ви можете вибрати інші позиції з колекції Брюссель.
Доставка і оплата:
- меблі доставляються Вам в розібраному вигляді, у фабричній упаковці з інструкцією;
- перед відправкою, всі меблі перевіряється на предмет цілісності;
- відправляємо Новою поштою та Делівері;
- способи оплати: карткою на сайті, оплата частинами, кредит, розрахунковий рахунок, післяплата по передоплаті 50%;
- ця позиція виготовляється індивідуально під ваше замовлення, терміни виготовлення 4-6 тижнів.
Гарантія та повернення:
- Якщо товар прибув пошкоджений, то на відділенні Вам потрібно оформити акт прийому-передачі, де в деталях описати пошкодження які є, включаючи і пошкодження на коробці. Після чого ми відправляємо Вам нову позицію;
- Якщо, при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилося ушкодження, це не буде вважатися гарантійним випадком.
Диван двомісний Брюссель з можливістю вибору кольору текстильного шнура та оббивки для подушок
- унікальний, ефектний дизайн в сучасному стилі і функціональність;
- довговічність і зносостійкість, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Ні |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Колір | Зелений |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вид меблів | Диван |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 152 см |
| Глибина | 88 см |
| Висота з урахуванням спинки | 70 см |
| Висота сидіння | 25 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | сталь |
| Каркас дивану | сталевий профіль, натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення | Сталь, алюміній, дерево меранти, текстильний шнур |
- Ціна: від 40 503 ₴









