
Кутовий письмовий стіл для школяра Bega 124х85 см білий з тумбою та відкритими полицями
- Під замовлення
- Код: V-UA-BEGA-BIAŁY
Відправка з 11 квітня 20265 439 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутовий письмовий стіл без ручок Bega – ідеальне рішення для людей, які цінують функціональність та стиль у своєму домашньому офісі, кабінеті чи молодіжній кімнаті. Продумана конструкція забезпечує максимальне використання простору, створюючи комфортне місце для роботи та навчання. Виготовлений з ламінованого ДСП білого кольору, доступний в інших кольорах. Три місткі висувні ящики та відкриті полиці дозволяють зручно зберігати документи, книги та аксесуари. Завдяки мінімалістичному дизайну стіл чудово впишеться в скандинавський, лофтовий або класичний стиль, наголосивши на елегантності інтер'єру.
Письмовий стіл кутовий Bega 124х85 см білий з тумбою та відкритими полицями
- Довжина – 124 см
- Ширина – 85 см
- Висота – 76 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Наявність надбудови | Ні |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритные размеры стола | |
| Глибина | 850 мм |
| Довжина | 1240 мм |
| Висота | 760 мм |
| Вага | 39.2 кг |
| Материал изготовления | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Комплектация | |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Об'ємна вага | 0.083 м. куб |
| Тип столу | прямий |
- Ціна: 5 439 ₴












