
Стілець крісло на коліщатках для дому Dumbo світло-сіре з вельветовою оббивкою
- Під замовлення
- Код: V-CH-DUMBO-FOT-J.POPIEL
Відправка з 07 травня 20265 686 ₴
Стілець з підлокітниками на коліщатках Dumbo для тих, хто цінує не лише оригінальний дизайн та комфорт, а й високу якість виконання. Спинка та сидіння обтягнуті вельветовою тканиною світло-сірого кольору, доступний в іншому кольорі. Біла хрестовина виготовлена з металу та встановлена на пластикові коліщатка. Стілець оснащений механізмом піастру для регулювання висоти. Ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне та тривале використання. Його можна використовувати не лише до письмового столу, а й як стильне доповнення жіночого туалетного столика.
Стілець на коліщатках Dumbo світло-сірий вельвет з підлокітниками та регулюванням висоти
Розміри крісла:
- Загальна висота
- 84-92 см; - Глибина сидіння
- 58 см; - Ширина
- 52 см; - Висота ніжок
- 46-54 см.
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, розрахунковий рахунок;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Стілець з регулюванням висоти та підлокітниками Дамбо світло-сіре з вельвету та металу
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Білий |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Колір | Світло-сірий |
| Ортопедичні властивості | Немає |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Анатомічні властивості | Так |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 52 мм |
| Глибина крісла | 58 мм |
| Вага крісла | 11 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 46 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 84 см |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 46 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 54 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Немає |
| Кут нахилу підголівника | Немає |
| Регулювання поперекового валика | Так |
| Синхромеханізм | Немає |
| Можливість регулювання висоти підлокітників | Немає |
| Тип механізму | Multi-block |
| Механізм гойдання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал оббивки | Вельвет |
| Об'ємна вага | 0.142 м. куб |
| Колір ніжки | Білий |
- Ціна: 5 686 ₴













