
Журнальний столик з полицею 92х50 см Random-2 LAW-1 кашемір та горіх на чорних ніжках у сучасному стилі
- Під замовлення
- Код: V-PL-RANDOM_2-LAW-1
Відправка з 07 травня 20264 676 ₴
Журнальний столик з полицею Random-2 ідеальний для тих, хто шукає стильні та елегантні рішення для власного інтер'єру. Рифлені меблеві фасади – найновіша тенденція в дизайні інтер'єру, що надає меблям оригінального вигляду. Корпус та фасади виготовлені зі шпонованого МДФ у кольорі кашеміру, а вставки на фасадах – з меблевого щита кольору горіх. Чорні ніжки виготовлені з поліпропілену та мають висоту 12 см. Універсальний, простий та елегантний стиль чудово гармонує з будь-яким інтер'єром у стилі мінімалізм чи лофт.
Для створення цікавого набору ми рекомендуємо інші меблі серії Random-2.
Журнальний столик з полицею 92х50 см Random 2 LAW-1 кашемір зі вставками горіх і чорними пластиковими ніжками
- Довжина – 92 см
- Ширина – 50 см
- Висота – 40 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Журнальний столик на ніжках Рандом кашемір, горіх і чорний із шпонованого меблевого щита, шпонованого МДФ та поліпропілену
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх, Кашемір, Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | меблевий щит |
| Фасади | МДФ шпонований |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 920 мм |
| Глибина столика | 500 мм |
| Висота столика | 400 мм |
| Вага столика | 15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.052 м. куб |
- Ціна: 4 676 ₴








