
Журнальний столик з дверцятами Angelina 90х50 см натурального кольору з чорними металевими ніжками в еко стилі
- Під замовлення
- Код: V-CH-ANGELINA-LAW
Відправка з 07 травня 20264 566 ₴
+380 (97) 690-05-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прямокутний журнальний столик із закругленими кутами Angelina поєднує в собі природну красу та сучасний дизайн. Виготовлений із шпонованого МДФ покритого меламіном та встановлений на чорні металеві ніжки. Розсувні дверцята під стільницею забезпечують додаткове місце для зберігання різних предметів. Дана модель – ідеальний вибір для вітальні, офісу чи зони відпочинку, де він стане не лише функціональним, а й декоративним акцентом інтер'єру.
Журнальний столик із закругленими кутами Angelina 90х50 см натурального кольору на чорних металевих ніжках
- Довжина – 90 см
- Ширина – 50 см
- Висота – 40 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Журнальний столик на ніжках Ангеліна натуральний та чорний зі шпонованого МДФ, меламіну та сталі
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | сталь покрита фарбою |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 800 мм |
| Глибина столика | 800 мм |
| Висота столика | 420 мм |
| Вага столика | 22 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.059 м куб. |
| Матеріал стільниці | Спечений камінь |
| Вага (кг) | 12 |
- Ціна: 4 566 ₴











