
Стильні журнальні столики під мармур Itaka сірий на металевому каркасі графітового кольору
- Під замовлення
- Код: V-CH-ITAKA-LAW
Відправка з 07 травня 20268 615 ₴
Комплект круглих журнальних столиків Itaka – стильне та практичне рішення, яке привнесе гармонію та функціональність у ваш інтер'єр. Стільниця виготовлена із спеченого каменю під сірий мармур та шпонованого МДФ. Встановлена на металевий каркас, пофарбований порошковою фарбою у колір графіту. Спечений камінь відомий своєю міцністю та стійкістю до подряпин та високих температур. Даний комплект - це не тільки практичне рішення для облаштування вітальні, але й вираз сучасного дизайну та функціональності, що дивує своєю універсальністю та креативністю.
Комплект маленьких кавових столиків Itaka під сірий мармур на металевому каркасі в стилі індастріал
- Діаметр – 54 см
- Висота – 48 см
Доставка і оплата:
- товар доставляється покупцю у розібраному вигляді, у заводській упаковці;
- перед відправкою, товар перевіряється щодо цілісності;
- відправляємо Новою поштою;
- способи оплати: карткою на сайті, кредит, розрахунковий рахунок, оплата частинами;
- якщо товар є в наявності, оправлення на наступний день, після замовлення (понеділок - п'ятниця);
- якщо товар "На замовлення" - термін поставки 10-14 робочих днів з моменту передоплати 20%, якщо товар є на складі в Польщі;
- товари вартістю від 10000 грн. за одиницю відправляються після 20% передоплати.
Гарантія та повернення:
- При отриманні товару потрібно обов'язково перевірити його на предмет цілісності та комплектності. Якщо товар прибув пошкоджений, тоді у відділенні Вам потрібно оформити акт приймання-передачі, де в деталях описати пошкодження, які є, включаючи і пошкодження на коробці. І зробити докладні фото пошкоджень на коробці та товарі. Після чого ми надсилаємо Вам нову позицію чи деталь;
- Якщо при отриманні Ви не оглянули товар, а вдома виявилися пошкодження, це не вважатиметься гарантійним випадком.
Журнальний столик подвійний Ітака сірий мармур і графіт із спеченого каменю, шпонованого МДФ та сталі
- функціональність, довговічність, зносостійкість та унікальний, ефектний дизайн у сучасному стилі;
- стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Китай |
| Форма стільниці | кругла |
| Тип опор | 1 опора |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Графіт, Сірий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Графіт |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | сталь покрита фарбою |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 540 мм |
| Глибина столика | 540 мм |
| Висота столика | 480 мм |
| Вага столика | 22.5 кг |
| Комплектація столика | |
| Додатковий столик | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємна вага | 0.103 м. куб |
| Матеріал стільниці | Спечений камінь |
| Колір столиків | Сірий мармур, графітовий |
- Ціна: 8 615 ₴










